Manga na tę chwilę nie miała szczęścia, ale może uda się Misi…

5Piękna, kudłata, na niskich łapkach – taka jest Misia. Uwielbia towarzystwo ludzi, do tej pory ładnie dogadywała się z innymi psami (od początku mieszkała z suczkami, podobnymi wiekiem i wielkością – Misia jest młodziutka). Co ważne, sunia atakuje kury – tak więc przyszły właściciel nie może hodować drobiu na podwórku, na którym miałaby przebywać. Poza tym jest łagodna, kochana, lubi się tulić. Do adopcji zostanie oddana zaszczepiona i odrobaczona. Ma zapewnioną bezpłatną sterylizację. Misia jest pod opieką Gm. Żyraków, na adopcję czeka w Bobrowej. Kontakt do tymczasowych opiekunów: 696 767 597 lub 508 861 894.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.