Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Automobilklub STOMIL w Dębicy podsumował sezon 2014

W dniu 17 lutego 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy odbyło się spotkanie członków Automobilklubu STOMIL w Dębicy podsumowujące sezon 2014. Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła, wraz z Prezesem Automobilklubu STOMIL w Dębicy Jerzym Matelowskim wręczyli działaczom i zawodnikom klubu pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami.
Spotkanie stało się również okazją do zaprezentowania niektórych inicjatyw podejmowanych lub wspieranych przez klub i jego działaczy. Jerzy Ostręga – nauczyciel Zespołu Szkół w Czarnej przedstawił prezentację multimedialną ilustrującą przebieg Ogólnopolskiego Finału Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który w ubiegłym roku odbywał się w Czarnej. Był również czas na przeglądnięcie bogatej kroniki Automobilklubu STOMIL w Dębicy oraz kuluarowe rozmowy przy kawie.
 

źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.