Previous
Next
Previous
Next

Obrady Gminnej Spółki Wodnej

W dniu 9 lutego br. w siedzibie Urzędu Gminy Dębica odbyło się Walne Zgromadzenie Gminnej i Miejskiej Spółki Wodnej w Dębicy. W toku obrad przedstawiono sprawozdanie z działalności statutowej oraz sprawozdanie finansowe. Jak wynika ze stanu ewidencyjnego na terenie Gminy znajduje się ponad 46,5 km rowów melioracyjnych zarządzanych przez Spółki Wodne,  z czego najwięcej bo aż 16,5 km w Pustkowie; po 9,5 km w Brzeźnicy i Paszczynie; 7,1 km w Zawadzie; 2,3 km w Pustyni oraz 1,6 km w Nagawczynie. Obszar zmeliorowany na terenie gminy to 765 ha, obszar zdrenowany 274 ha.
W ubiegłym roku gminna spółka wodna poddała konserwacji 23,2 km rowów melioracyjnych. Jak wynika ze sprawozdania konserwację wykonano na 442 ha obszarów zmeliorowanych oraz 179 ha obszarów drenowanych.
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.