Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Braterski biwak 7 Szczepu Drużyn Dębickich

SONY DSCW dniach 13-15 lutego w Zespole Szkół w Brzeźnicy biwakowało 40 harcerek i harcerzy z 7 Szczepu Drużyn Dębickich „Invicti” im. gen. Mariusza Zaruskiego. Harcerze przez trzy dni uczestniczyli w różnorodnych zajęciach programowych związanych ze zbliżającym się Dniem Myśli Braterskiej – świętem wszystkich skautów i harcerzy na świecie.
Dzień Myśli Braterskiej obchodzony jest 22 lutego – w rocznicę urodzin założyciela skautingu gen. Roberta Baden-Powella i jego żony Olave. Z tej okazji członkowie ruchu skautowego na całym świecie wysyłają sobie życzenia, spotykają się i poznają się nawzajem. Podczas biwaku harcerze z 7 Szczepu uczestniczyli m.in. w grze terenowej i wieczornym świeczkowisku poświęconym skautowemu świętu.
W programie nie zabrakło szeregu warsztatów, konkursu piosenki, a także nawiązania do walentynek. Harcerze musieli się też wykazać wiedzą o swoim szczepie, jego bohaterze i drużynach go tworzących podczas biegu po plakietkę szczepu – symbol przynależności do rodziny drużyn. Cały biwak i program przygotowała kadra 7 Szczepu Drużyn Dębickich.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.