Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Burmistrz Mariusz Szewczyk przekazał odblaski policjantom

Wczoraj w Urzędzie Miasta Dębica Burmistrz Mariusz Szewczyk przekazał dębickim policjantom odblaski. Funkcjonariusze będą rozdawać elementy odblaskowe pieszym poruszającym się po drogach naszego powiatu.
Od 31 sierpnia 2014 roku piesi poruszający się po zmierzchu poza terenem zabudowanym mają obowiązek nosić elementy odblaskowe. Nowe przepisy to efekt uchwalonej przez Sejm nowelizacji Ustawy – Prawo o ruchu drogowym.
Dzięki współpracy firmy „Ventor” oraz Urzędu Miasta Dębica zakupiono 1000 sztuk opasek odblaskowych. Dziś Burmistrz Dębicy przekazał odblaski policjantom dębickiej komendy.
Akcja ta ma przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa pieszych oraz zminimalizowania ilości wypadków z ich udziałem.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.