Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rewitalizacja linii kolejowej Łódź Kaliska – Dębica

Poseł na Sejm Krystyna Skowrońska wystąpiła z pismem do Marszałka Województwa Podkarpackiego, w którym prosiła o wyjaśnienie kwestii rewitalizacji linii kolejowej L-25 Łódź Kaliska – Dębica. W odpowiedzi otrzymano informację, że w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, przewiduje się wykonanie zadania kolejowego:  „Rewitalizacja linii kolejowej L-25 Łódź Kaliska – Dębica, odcinek granica województwa – Padew Narodowa – Mielec – Dębica”. Zadanie zostanie sfinansowane maksymalnie w 85% z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz przy udziale co najmniej 15 % środków własnych beneficjenta. Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 2018 r.
 
 
źródło: Urząd Gminy  w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.