Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Deutsch-Wagen-Tour” czyli kolorowy niemiecki w KANIE

Dzisiaj o godz. 11 w Katolickim Centrum Edukacji „KANA” odbyły się zajęcia  języka niemieckiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach projektu „Deutsch-Wagen-Tour”. Animatorzy projektu docierają do najdalszych zakątków naszego kraju i przeprowadzają z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku wyjątkowe warsztaty. Dzięki nowatorskiemu podejściu poprzez zabawę z elementami animacji językowych w sposób lekki, zabawny i niekonwencjonalny dostarczają inspiracji i zachęcają do dalszej nauki języka niemieckiego.
Projekt „Deutsch-Wagen-Tour” realizowany jest już w Polsce od 6 lat przez Instytut Goethego.
Honorowy patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej informacji o projekcie pod adresem: http://www.deutsch-wagen-tour.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.