Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Hokeiści z Polski, Węgier, Austrii i Białorusi z wizytą w Ratuszu

bigNa zaproszenie burmistrza Mariusza Szewczyka w Urzędzie Miejskim w Dębicy gościli dzisiaj reprezentanci drużyn, które uczestniczą w zorganizowanym po raz pierwszy w Dębicy Międzynarodowym Turnieju U-18 w hokeju na lodzie. W spotkaniu , które odbyło się w sali konferencyjnej Rady Miejskiej wzięli udział : burmistrz Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Jarosław Śliwa, prezes UKH Dębica Marcin Hadowski oraz reprezentanci drużyn z Węgier, Austrii, Białorusi i Polski. W gronie zaproszonych znalazł się także Arkadiusz Nowak, wychowanek UKH Dębica, grający obecnie w Reprezentacji Polski. Młody dębiczanin trenuje i uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZHL w Sosnowcu. Oficjalne rozpoczęcie turnieju odbyło się  dzisiaj o godzinie 18.50 na lodowisku przy ul. Piłsudskiego w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.