Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nie będzie podwyżki cen za wodę i ścieki

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej na wniosek Wodociągów Dębickich radni podjęli uchwałę w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dotychczasowych taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków dla miasta Dębicy. Przedłużenie bieżących taryf obowiązywać będzie do dnia 31 marca 2016 roku .

 Cena za 1 m3 dostarczonej wody w wysokości :

– grupa I – gospodarstwa domowe 3,53 zł/ m3 (netto) + 8% VAT = 3,81 zł/ m3
– grupa II – cele produkcyjne 3,53 zł/ m3 (netto) + 8% VAT = 3,81 zł/ m3
– grupa III – inne cele 3,53 zł/ m3 (netto) + 8% VAT = 3,81 zł/ m3
Cena za 1 m3 odprowadzanych ścieków w wysokości:
– grupa I – gospodarstwa domowe 4,14 zł/ m3 (netto) + 8% VAT = 4,47 zł/ m3
– grupa II – cele produkcyjne 4,36 zł/ m3 (netto) + 8% VAT = 4,71 zł/ m3
– grupa III- inne cele 4,36 zł/ m3 (netto) + 8% VAT = 4,71 zł/ m3
źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.