Previous
Next
Previous
Next

Radni powołali Komisję Inwentaryzacyjną

30 stycznia 2015 roku podczas IV sesji Rady Miejskiej w Dębicy powołano Komisję Inwentaryzacyjną. Zadaniem Komisji Inwentaryzacyjnej będzie sporządzanie spisów i protokołów mienia podlegającego komunalizacji na terenie miasta Dębicy.

 Powołana komisja odpowiedzialna będzie również za kompletowanie  dokumentacji stwierdzającej prawo do nieruchomości podlegających komunalizacji oraz tworzenia kart inwentaryzacyjnych. W skład Komisji Inwentaryzacyjnej weszli: Józef Sieradzki i Piotr Michoń (z Rady Miejskiej) oraz  Jarosław Buch, Anna Piątek oraz Marek Wiśniewski (spoza Rady). Za powołaniem Komisji Inwentaryzacyjnej głosowało 21 radnych.

 
 
źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.