Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Taurus nominowane do nagrody Agro Polska

Pilźnieńskie Przedsiębiorstwo  znalazło się w gronie 24 producentów z Podkarpacia nominowanych w ogólnopolskim konkursie Agro Polska 2015. Uroczyste wręczenie nominacji odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.
Konkurs ma na celu wyróżnienie i docenienie producentów, którzy wytwarzają żywność
w oparciu o tradycyjne, polskie receptury. Pierwszy etap jest przeprowadzany na poziomie wojewódzkim, po nim następuje etap krajowy. Zwycięzcy uzyskują przywilej znakowania swojego produktu Godłem Promocyjnym AGRO POLSKA przez okres jednego roku. Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Ogólnopolski finał Agro Polska i nagrodzenie laureatów przewidziano we wrześniu. Firma Taurus posiada 15 produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
źródło: Urząd Gminy w Pilźnie
Zdjęcie: Michał Mielniczuk, biuro prasowe UMWP

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.