Previous
Next
Previous
Next

W Jodłowej zakupiono sanie do organizacji kuligów

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa zakupiło sanie do organizacji kuligów.
Ich zakup został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013″. Sanie zostały wykonane przez lokalnego stolarza i jest to 5 szt. sani 6 – osobowych o wymiarach 2200×1200 mm i 1 szt. sani 10 – osobowych o wymiarach 3000×1200 mm. Sanie zostały wykonane z drewna bukowego, natomiast ławki i ścianki z drewna iglastego. Płozy okuto metalowymi płaskownikami. Całość została zaimpregnowana.
Już na 14 lutego 2015 r. zaplanowano możliwość ich wypróbowania podczas kuligu na Wisowej.
 
źródło: Urząd Gminy w Jodłowej

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.