Previous
Next
Previous
Next

Niezależna.pl. Ważny działacz PSL zatrzymany

Zatrzymania korupcyjne w otoczeniu szefa klubu parlamentarnego PSL. Były szef biura poselskiego Jana Burego i działacz PSL na Podkarpaciu Bogusław P. zatrzymany przez CBA pod zarzutem korupcji – dowiedziało się Radio ZET.
Zatrzymanie ma związek z podejrzeniem wyłudzenia dotacji o wartości 63 milionów złotych. Bogusław P. miał wziąć 350 tysięcy złotych łapówki w zamian za załatwienie dotacji z Polskiej Agencji Przedsiębiorczości. Dwaj inni zatrzymani przedsiębiorcy usłyszeli z kolei zarzuty oszustwa.
Całość materiału można przeczytać tutaj:
http://niezalezna.pl/64512-wazny-dzialacz-psl-zatrzymany

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.