Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zbórka na rzecz Bartka Hebdy

Aby ocalić Bartka potrzeba 300 tys. (źródło TVP Rzeszów)
Aby ocalić Bartka potrzeba 300 tys. (źródło TVP Rzeszów)

W najbliższą niedzielę odbędzie się zbiórka po wszystkich mszach świętych w Kościele pod Wezwaniem Ducha Świętego w Dębicy, pod od hasłem „Pomóżmy wspólnie uratować Bartkowi życie”.  Bartek potrzebuje ponad 300 tysięcy aby móc kupić sześć szczepionek które mogą uratować mu życie. Niestety leku tego nie refunduje NFZ. Bartek został sam, polski system ochrony zdrowia skazał go tak naprawdę na śmierć. Przyjaciele i dziesiątki osób postanowiło pomóc chłopakowi i rozpoczęło zbiórkę na  szczepionki, które, w co mocno wierzy Bartek i walczące o jego życie osoby, może powstrzymać chłoniaka.  Do tej pory zebrano już ponad 230 000 zł i wciąż spływają nowe środki na konto Bartka.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.