Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Już 27 lutego otwarcie centrum fitness & squash „Endorfina”

endorfinaJuż 27 lutego swoje sale do ćwiczeń otwiera centrum fitness & squash „Endorfina”, które mieści się w nowoczesnym budynku usługowo – biurowym „Ansfera” na rogu ulic Cichej i Głowackiego przy markecie Lidl. Mieszkańcy będą mogli odwiedzić klub w ramach dni otwartych 27 i 28 lutego oraz 1 marca. W tym czasie zajęcia prowadzone będą bezpłatnie.
Moda na życie fit i zdrowie spowodowała rozwój usług sportowo – rekreacyjnych. Powstają centra odnowy biologicznej, rozbudowane siłownie. Wszystko, by przedłużyć nasze życie, zdrowie i młodość. Chociaż w okolicy działa już klub o podobnym charakterze to „Endorfina” ma być wyjątkowym miejscem. No i jak hormony szczęścia ma przyczynić się nie tylko do poprawy kondycji i zdrowia, ale zmienić także samopoczucie i styl życia. Wszystko dzięki profesjonalistom zatrudnionym w klubie i ich podejściu do klienta. Wszyscy bowiem działają z pasji do sportu i aktywny styl życia dodaje im sił. Jak zapewniają pracownicy klubu potrafią oni zarazić klientów swoim podejściem do życia.
– Pomysł narodził się kilka lat temu z prywatnej potrzeby – mówi Anna Urbanik, przedsiębiorca, właścicielka budynku „AnSfera” i centrum sportowego klubu fitness&squash „Endorfina” w Dębicy. – Brakowało miejsca, gdzie można było poćwiczyć, spotkać się z koleżankami, wyjść z dzieckiem, tak, żeby się nie nudziło. Miejsca, w którym po ciężkim treningu można było odpocząć przy kawie, czy zjeść coś dietetycznego. Kilka lat temu Dębica takich rozwiązań nie oferowała. W chwili obecnej to się zmienia. Powstają ciekawe miejsca na spędzanie wolnego czasu, więc tym bardziej warto otworzyć kolejne, by dać mieszkańcom wybór. Konkurencja jest mobilizująca, skorzystają na niej przede wszystkim miłośnicy zdrowego stylu życia.
Budynek „Ansfery” to nowoczesne centrum gdzie obok „Endorfiny” swoje biura otworzyli już prawnicy, ekonomiści i rzemieślnicy. Budynek robi wrażenie z zewnątrz, zaś w środku naszpikowany jest elektroniką i nowoczesnymi rozwiązaniami. Kompleks sportowo – rekreacyjny zajmuje połowę budynku, jednak to nic dziwnego. Są tam bowiem sala do treningu siłowego, dwie sale do zajęć grupowych fitness, sala do treningu personalnego, dwa pełnowymiarowe korty do squasha, dwie sauny suche, fitbar, play kids – miejsce dla najmłodszych. W siłowni znajduje się sprzęt do ćwiczeń firmy Star Trac. Tej samej marki są rowery, sprzęt cardio oraz indoor walking. Wokół budynku są miejsca parkingowe. Nowoczesny fitness na lokalnym rynku wyróżnia się niespotykanym i przyjaznym użytkownikowi designem, który sprawia, że miejsce to jest naprawdę wyjątkowe.
Jednak jak zapewnia Anna Urbanik, właścicielka klubu, „Endorfina” to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Wszystko co robią, robią profesjonalnie i z pasją, a klientów starają się zarazić uśmiechem i radością życia.
– Myślę, że mieszkańcy przede wszystkim docenią atmosferę, jaka będzie panowała w klubie „Endorfina”, a którą będzie tworzyło przyjazne podejście personelu i bardzo dobra obsługa klienta – mówi Anna Urbanik. – Jeżeli dodamy do tego atrakcyjny design, szeroką ofertę, oferującą kompleksowe usługi fitness, począwszy od zajęć, sprzętu do modelowania figury, poprzez całą otoczkę związaną ze zdrowym stylem życia, przygotowaną tak, żeby każdy odbiorca znalazł coś dla siebie, to mamy nadzieję na wyzwolenie kolejnej dawki endorfin i co za tym idzie pojawienie się uśmiechu na twarzy. Oczywiście kolejny element to fachowa i merytorycznie przygotowana kadra trenerska. Chcemy, by nasi klienci poza fachowymi radami instruktorów prowadzących zajęcia sportowe, otrzymali na miejscu także pomoc dietetyka, mogli skorzystać z konsultacji z fizjoterapeutą i rehabilitantem, a także mieli możliwość zamówić zdrowy posiłek w restauracji czy fit barze jak również zabrać do domu posiłki przygotowane zgodnie z dietą.
Każdy ma okazję sprawdzić to na własnym ciele, bowiem klub „Endorfina” zaprasza na dni otwarte. Poza tym klub oferuje korzystne karnety na swoje usługi. Do grona wiernych klubowiczów „Endorfiny” można dołączyć już od 27 lutego a wcześniej kupić karnet. Przedsprzedaż prowadzona jest na wyspie w Galerii Dębickiej.
– Prowadzona jest sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie – mówi Witold Lew – Starowicz, projekt menager „Endorfiny”. – Atrakcją jest miesięczny okres umowy członkowskiej oraz dla wszystkich, którzy zdecydują się teraz na roczny okres członkostwa utrzymanie promocyjnej ceny karnetu open.
W centrum sportowym „Endorfina” zatrudnienie znajdzie ponad 20 osób. Prowadzone będą także zajęcia dla dzieci, które z rodzicami przyjdą do klubu. Maluchy będą cały czas pod profesjonalną opieką.
Anna Urbanik dodaje, że klub jest zarówno dla pań, jak również mężczyzn. Endorfina będzie również prowadziła akcje promujące zdrowy tryb życia. – Z Urzędem Miejskim planujemy serię akcji, które będą się odbywały zarówno w naszym centrum sportowym, jak również na zewnątrz.
Podczas dni otwartych będą prowadzone bloki taneczne, w tym salsa, bachata, zumba, odbędzie się maraton spinningów, czyli zajęcia na rowerach stacjonarnych, prowadzona będzie także nauka gry w squash-a oraz zajęcia dla najmłodszych.
– Zajęcia prowadzić będą instruktorzy m.in. z Rzeszowa – dodaje Damian Pawłowski, menadżer klubu „Endorfina”. – Przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.