Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla

Wczoraj w jednym z mieszkań przy ulicy Leśnej w Dębicy doszło do śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla. W wyniku zaczadzenia zmarł 66-letni mieszkaniec Dębicy.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 66-latek w przed południem poszedł się wykąpać do łazienki. Nieprzytomnego mężczyznę znalazł współlokator. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, podając zatrucie tlenkiem węgla jako wstępną przyczynę zgonu. Straż pożarna bedąca na miejscu zdarzenia potwierdziła przekroczone dopuszczalne normy stężenia tlenku węgla w powietrzu. Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności śmierci 66-latka.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji Dębicy.
źródło: KPP w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.