Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Akcja „Trzeźwy poranek” w powiecie dębickim

Dzisiaj w godzinach porannych dębiccy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze kontrolowali stan trzeźwości kierowców poruszających się drogami powiatu dębickiego. Okazało się, że siedmiu z nich piło wcześniej alkohol. 
Prowadzone działania trwały od wczesnych godzin rannych. Policjanci poddali badaniu na trzeźwość 1200 kierowców. Jeden z nich, 44-letni mieszkaniec Czermina miał promil alkoholu w organizmie. Przeprowadzone kontrole ujawniły 4 kierujących po użyciu alkoholu oraz oraz 3 nietrzeźwych kierowców. Policjanci zatrzymali 6 praw jazdy.  Kolejna akcja Policji pod hasłem „Trzeźwy poranek” ma na celu eliminowanie z ruchu kierujących będących w stanie po użyciu alkoholu, w stanie nietrzeźwości bądź środków działających podobnie do alkoholu. Należy pamiętać, że każda z tych osób może być potencjalnym sprawcą wypadku drogowego.
źródło. KWP Rzeszów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.