Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanin Tomasz Puzon startuje w Celebrity Splash Polska.

tomek-puzon-marek-gawleDębicki Karateka Tomasz Puzon startuje w programie Celebrity Splash Polska. Przedsięwzięcie polega na wykonaniu skoku do wody z wysokości kilku metrów. Wbrew pozorom to nie takie proste zadanie.
Rzecz polega na tym, żeby w jak najlepszym stylu wykonać skok i nie spaść z wysokości 5 czy 10 metrów do wody na plecy lub co gorsza na brzuch. A z tym bywa różnie.  -Dzisiaj dołączyłem do elitarnego grona ludzi którzy przywalili z 10 m w wodę plecami z prędkością 60km/h – pisał na swoim profilu FB Tomasz Puzon. Nic o tym nie wspomniał, ale to musiało zaboleć.
W Dębicy nie brak ludzi, którzy kibicują Tomkowi w jego zmaganiach ze skokami do wody.
-Osobiście kiedyś skakałem z 5-ciu metrów i miałem pietra jak nie wiem co!!! Zajęło mi to trochę czasu, tam 5 metrów nad taflą wody. Tomasz Puzon 3mamy za Ciebie kciuki – mówi Marek Gawle dębicki fotograf, przyjaciel Tomka Puzona.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.