Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

WYRÓŻNIENIA DLA MARKI JEDYNKA

Konsumencki Lider Jakosci braz - JPEGNależąca do Tikkurila Polska SA marka Jedynka została po raz kolejny wyróżniona w badaniach rynku budowlanego. Jest do dowód na silną pozycję brandu oraz nieustająco wysoką ocenę wśród konsumentów.
Prestiżowy tytuł Superbrands Created in Poland 2014/2015 konsekwentnie potwierdza siłę marki oraz dowodzi uznania, jakim cieszy się ona wśród konsumentów, jak również ekspertów z Rady Marek Superbrands.
Superbrands to jedno z najszerzej zakrojonych badań rynku w Polsce – ponad 15 tysięcy respondentów ocenia w nim 3 tysiące marek, odpowiadając na pytania o ich znajomość oraz skłonność do polecenia. Wizerunkowa siła badanych brandów jest też oceniana przez niezależne gremium ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, reklamy i PR.
Jedynka została także uhonorowana brązowym godłem Konsumencki Lider Jakości 2014 w kategorii „Farby zewnętrzne”.
Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, służący określeniu Liderów Jakości usług i produktów, dostępnych na rynku polskim. Podstawą do przyznania wyróżnienia są wyniki badań konsumenckich, w których udział biorą wyłącznie aktywni konsumenci, w liczbie niemal 10 tysięcy.
Mamy nadzieję, iż nagrody i wyróżnienia przyznawane marce Jedynka staną się dodatkową rekomendacją dla osób, które poszukują produktów o sprawdzonej jakości, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo.
Tikkurila Polska SA jest częścią fińskiego koncernu farbiarskiego Tikkurila Oyj, który jest liderem sektora farb dekoracyjnych na rynku fińskim, rosyjskim, szwedzkim oraz w krajach bałtyckich. W Polsce Tikkurila zajmuje czwartą pozycję w branży. W ofercie firmy znajdują się wyroby sprzedawane pod markami: Tikkurila, Beckers, Jedynka oraz Polifarb. Firma rozwija Dział Badań, Rozwoju i Innowacji, przed końcem roku 2015 ma ruszyć nowy magazyn firmy w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.