Previous
Next
Previous
Next

Sprawcy kradzieży w Strzegocicach w rękach Policji

Policjanci Komisariatu Policji Pilźnie ustalili sprawców grudniowego włamania do budynku gospodarczego w miejscowości Strzegocice. Wartość skradzionego mienia właściciel oszacował na kwotę 1500 zł.
Do zdarzenia doszło końcem grudnia 2014 roku w miejscowści Strzegocice. Złodzieje ukradli wtedy z budynku gospodarczego silnik elektryczny, pompę hydrauliczną olejową ze sprzęgłem, 30-metrowy przewód elektryczny. Poszkodowany poniesione straty oszacował na kwotę 1500 zł. W wyniku pracy operacyjnej pilźnieńscy policjanci dokonali typowania sprawców kradzieży. Okazali się nimi 17-letni mieszkaniec Bielów oraz 23-letni mieszkaniec Strzegocic. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Wczoraj złodziejom zostały przedstawione zarzuty, do których się przyznali i złożyli obszerne wyjaśnienia. Za popełniony czyn mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło. KWP Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.