Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwa miesiące aresztu dla 32-latka

Dzisiaj na wniosek policjantów dębickiej komendy, sąd rejonowy zastosował 2-miesięczny areszt tymczasowy wobec 32-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna w niedzielę usiłował dokonać rozboju przy użyciu noża, raniąc poszkodowanego. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz.15 w Dębicy na ulicy Kolejowej. Z ustaleń policjantów wynika, że napastnik dosiadł się do nieznanego mu mężczyzny. W krótkiej rozmowie agresor zażądał wydania mu pieniędzy i telefonu komórkowego. Siedzący na ławce 27-letni mężczyzna odmówił wydania swojej własności. Wówczas został ugodzony nożem w udo. Zraniony mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia informując Policję. Szeroko zakrojone czynności operacyjne doprowadziły do wytypowania napastnika. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Dębicy, znany już policjantom. Funkcjonariusze zatrzymali go we wtorek. Dziś na wniosek policjantów prowadzących postępowanie Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował 2-miesięczny areszt tymczasowy wobec zatrzymanego przestępcy. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
 
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.