Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zmiany w Urzędzie Gminy Dębica

mikrutOd 17 marca Marek Mikrut zastąpił Jacka Drobota na stanowisku Zastępcy Wójta Gminy Dębica. Drobot objął stanowisko Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy z dniem 16 marca 2015 r.

Jacek Drobot wcześniej pracował w Urzędzie Rejonowym w Wydziale Nadzoru Budowlanego, a następnie w Wydziale Inwestycji Gminy Dębica. Od 2010 roku był Zastępcą Wójta Gminy Dębica.
Wójt powołał od 17 marca na swojego Zastępcę Marka Mikruta, który od 2010 roku pełnił funkcję Kierownika Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Dębica. Ukończył on Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, specjalizacja geoinformatyk oraz studia podyplomowe zakończone uzyskaniem licencji zawodowej z zarządzania nieruchomościami wydaną przez Ministra Infrastruktury. Jest także autorem wielu inicjatyw z zakresu ochrony środowiska, edukacji ekologicznej, edukacji humanitarnej oraz gospodarki odpadami.
Źródło.UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.