Previous
Next

XXV Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje

 Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje regionalne XXV Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego i Dziecięcego Festiwalu Słowa. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, przesłuchania odbędą się w Domu Kultury „Śnieżka” 30 kwietnia 2015 r.

 Warunkiem udziału w eliminacjach jest przesłanie czytelnie wypełnionych kart uczestnika w terminie do 23 kwietnia br. na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel./fax 14 670 31 67, e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl.

Laureaci eliminacji regionalnych otrzymają nominacje do finału Dziecięcego Festiwalu Słowa i XXV Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w dniach 29 – 31 maja 2015 r. w Starachowicach.

 Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.mokdebica.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.