Previous
Next
Previous
Next

FELUŚ vel. RUFUS

feluc59b11Maleńki psiak, wielości kota – radosny, uległy, łagodny; na „dzień dobry” kładzie się na grzbiecie i czeka na głaski 🙂 Feluś ma już swoje lata, ale gdyby nie jego siwawy pyszczek trudno byłoby to zauważyć – ma sporo energii, podskakuje, biega, zabiega o uwagę człowieka. Z innymi psami ma różne relacje – mieszkał jednak przez kilka tygodni z Gackiem, który ma już dom. Feluś czeka na mądrych i odpowiedzialnych ludzi – zmieści się w każdym mieszkaniu, czy domu 🙂 Został wykastrowany. Czeka na dom w Przytulisku w Bobrowej. Kontakt w sprawie adopcji: 696 767 597 lub 508 861 894.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.