Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Frania szuka kochającego domu na zawsze!

Frania mimo młodego wieku ma na swoim koncie już wiele przykrych przeżyć. Została znaleziona końcem roku w okolicach Nagawczyny. Mimo wielu ogłoszeń – właściciel nie zgłosił się po odbiór suni. Najpewniej więc została porzucona. Opiekunowie, którzy się nią tymczasowo zaopiekowali, nie mieli możliwości sprawowania dłuższej opieki nad Franią i oddali ja do przytuliska. Tutaj suczka żyje sobie z gromadką innych bezdomniaków. Kiedy tylko do kojca, w którym mieszka, zbliża się człowiek wchodzi na budę, żeby mieć do niego lepszy dostęp. Potrafi chodzić na smyczy. Jest łagodna, towarzyska i wesolutka. Frania to taki piesek „łatwy w obsłudze”:) Idealny do domu czy mieszkania – na niskich łapkach, więc wśród przodków mogła mieć jamnika.
Dla Frani potrzebny jest wspaniały i ciepły dom, w którym otrzyma dużo miłości. Sunia ma gwarantowaną bezpłatną sterylizację.
Czeka na dom w dębickim przytulisku w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.
Nie zostanie oddana na łańcuch, ani na stałe do kojca.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.