Konkurs na „Pisankę”

Starostwo Powiatowe w Dębicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IX Powiatowym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem wielkanocnym, który odbędzie się w niedzielę palmową 29 marca 2015 r., (początek – godzina 11.00) w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy przy ul. Ogrodowej 20. Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz „wyrobów” wielkanocnych z możliwością sprzedaży stroików, pisanek itp.
O godzinie 12.00 rozpocznie pracę komisja konkursowa, złożona z twórców ludowych, artystów
z terenu powiatu dębickiego oraz przedstawicieli lokalnych mediów. Około godziny 13.30 nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom i uczestnikom Konkursu.
Karty zgłoszeń prosimy dostarczyć osobiście lub pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 marca 2015 r., do Starostwa Powiatowego, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica, pokój 323.
Serdecznie zapraszamy!
 
źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.