Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

II miejsce Wiktorii Żurek na zawodach „Opolska Łyżwa” w łyżwiarstwie figurowym

Mniejsza niż zwykle liczba konkurencji zaplanowana przez organizatorów, w których występują  zawodnicy UKS MORS DEBICA., jak również choroby, które dopadły kilkoro z nich sprawiły, że w rozegranych 29 marca zawodach „Opolska Łyżwa” wystąpiła tylko jedna  solistka klubu – Wiktoria Żurek – w klasie srebrnej.
Wiktoria spisała się bardzo dobrze, godnie i z sukcesami reprezentowała UKS MORS DEBICA. W programie wykonała wszystkie zaplanowane elementy, a sędziowie przyznali jej drugie miejsce.
W nagrodę  zawodniczka odebrała okazały puchar i medal, które będą jej przypominać o kolejnym tegorocznym osiągnięciu.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.