Previous
Next

Dębiccy policjanci pomogli obywatelce Niemiec

Dębicką komendę Policji odwiedził przedstawiciel Konsulatu Generalnego Niemiec w Krakowie, który podziękował policjantom za pomoc udzieloną obywatelce Niemiec. Kobieta błąkała się po terenie powiatu dębickiego. Wymagała opieki medycznej.
W połowie lutego br. w Czarnej, policjanci podjęli interwencję wobec błakającej się kobiety, która zaczepiała mieszkańców. Kobieta nie mówiła po polsku tylko po niemiecku, nie posiadała przy sobie żadnego dokumentu tożsamości. Jej zachowanie wskazywało, że może wymagać pomocy medycznej. Po konsultacji lekarskiej, trafiła do szpitala. Policjanci zespołu poszukiwań i identyfikacji osób skontaktowali się z Konsulatem Generalnym Niemiec w Krakowie, celem ustalenia tożsamości kobiety. Okazało się, że jest nią 51-letnia mieszkanka Niemiec. W ubiegłym tygodniu kobieta transportem medycznym została przewieziona na teren swojego kraju.
W ubiegły wtorek do Komendy Policji w Dębicy przyjechał przedstawiciel Konsulatu Generalnego Niemiec w Krakowie. Podziękował policjantom za pomoc udzieloną kobiecie, oraz za zaangażowanie w ustaleniu jej pochodzenia.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.