Previous
Next
Previous
Next

Ukradł biżuterię rodzicom kolegi

Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Dębicy, który okradł rodziców swojego kolegi. 18-latek skradł im biżuterię. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Poszkodowani straty oszacowali na kwotę około 4600 zł.
Z ustaleń policjantów wynika, że 18-latek końcem stycznia odwiedził swojego kolegę. Wykorzystując fakt nieobecności rodziców, oraz nieuwagę kolegi, z jednego z pokoi ukradł biżuterię.
Właściciele zauważyli brak biżuterii dopiero w ubiegły piątek. Od razu powiadomili o tym fakcie Policję. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do zatrzymania 18-letniego przestępcy. Po przedstawieniu zarzutów, mężczyzna przyznał się i złożył obszerne wyjaśnienia. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionej biżuterii. Za popełniony czyn meżczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Debicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.