Previous
Next
Previous
Next

Wystawa: Janusz Pokrywka – projekty scenograficzne, plakaty teatralne

Galeria Sztuki zaprasza na wystawę: Janusz Pokrywka – projekty scenograficzne, plakaty teatralne. Ekspozycję będzie można obejrzeć od 20 marca br., finisaż wystawy oraz planowany spektakl teatralny „Kynolog w rozterce” wg. Sławomira Mrożka, odbędą się 12 kwietnia (niedziela)o godz. 18.00.
Janusz Pokrywka urodził się w 1951 roku w Rzeszowie. Malarz, rysownik, scenograf, reżyser teatralny. Studiował na Wydz. Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie uzyskał dyplom w pracowni prof. J. Nowosielskiego w 1976 roku. Następnie odbył studia podyplomowe w Studium scenografii Teatralnej i Filmowej przy ASP w Krakowie, dyplom u prof. J. Skarżyńskiego w 1979 roku. W latach 1981-1982 członek Grypy Ziemia. Zorganizował szereg wystaw indywidualnych. Założyciel Teatru „Scena Propozycji”.
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.