Previous
Next
Previous
Next

Już około 30 osób chce zostać wiceburmistrzem Dębicy

IMG_8838Około 30 osób chciałoby zostać wiceburmistrzem Dębicy. – Mamy dobrą zabawę gdy podczas porannej kawy śledzimy giełdę nazwisk, które pojawiają się jako ewentualni kandydaci na to stanowisko – mówił podczas konferencji prasowej burmistrz Mariusz Szewczyk.
Mariusz Szewczyk jedyne co mówi o ewentualnym swoim zastępcy to fakt, że jego kandydaturę będzie ustalał z marszałkiem województwa podkarpackiego Władysławem Ortylem. Ale nie podaje żadnych nazwisk.
Na dzień dzisiejszy około 30 osób z różnych środowisk deklarowało chęć objęcia tego stanowiska – informował dziennikarzy burmistrz Szewczyk. Ale póki co nie zamierzam powoływać swojego drugiego zastępcy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.