Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pies w typie owczarka niemieckiego czeka na właściciela

aaOd dnia 03.03.2015 w Przytulisku Dębica przebywa dorosły pies w typie owczarka niemieckiego. Błąkał się po ulicach Dębicy, przywieziony chyba przez Straż Miejską. Pies jest mocno wychudzony – ma zapadnięte boki, wygląda na osłabionego, nie przejawia agresji, na szyi ma parcianą obrożę  skręconą śrubami i z kołem od łańcucha dla krowy. Wiek w przedziale: 5 – 7 lat, może trochę więcej.
Jeżeli nie zgłosi się właściciel to pies będzie do adopcji za 14 dni.
Psa można oglądać w:
PRZYTULISKU DĘBICA przy ZUM DĘBICA
Ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:00-15:00, od Pn.-P

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.