Previous
Next
Previous
Next

A kogóż to w objęciach trzyma Prezydent Państwa naszego?

IMG_9192Podczas wizyty prezydenta Bronisława Komorowskiego nie brak było okazji aby zrobić sobie zdjęcie z Głową naszego Kraju, uścisnąć mu dłoń lub chociażby trafić w jego objęcia. Taki moment właśnie udało nam się uchwycić na fotografii i w związku z tym mamy pytanie dla naszych Czytelników: „Kogo w objęciach trzyma prezydent Bronisław Komorowski?”
Dla ułatwienia podpowiemy, że zdjęcie zostało wykonane w piątek 13 marca, podczas wizyty Głowy Państwa w dębickim Ratuszu.  Na odpowiedzi czekamy do jutrzejszego wtorku (17 marca) do godziny 12.00. – konkursy@gryfmedia.pl . Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi rozlosujemy nagrody – zestawy kosmetyków.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.