Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmarł pasażer Forda, który uderzył w Urząd Skarbowy.

wypadek-Zmarł pasażer Forda, który uderzył w dębicki Urząd Skarbowy. Dziś rano auto prowadzone przez 60 – letnią kobietę, wyjeżdżając z parkingu przy ul. Kolejowej przejechało przez jezdnię i uderzyło w budynek „skarbówki”. W wypadku ranni została  kobieta prowadząca auto i jadący z nią pasażer. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, 68 – letni mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.