Previous
Next
Previous
Next

Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

24 marca w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyła się konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w której wzięło udział blisko 70 osób reprezentujących  placówki oświatowe z terenu powiatu dębickiego i sąsiednich miejscowości. Przybyłych na konferencję nauczycieli i dyrektorów szkół w imieniu władz miasta przywitał zastępca burmistrza Jarosław Śliwa.
W konferencji która poprowadziła koordynatorka Rejonu Dębica Anna Szczepanik, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dębicy uczestniczyli dyrektorzy  szkół z Dębicy, Pilzna, Brzostka, Czarnej, Żyrakowa, Ropczyc, Przecławia, Sędziszowa Małopolskiego. Podczas konferencji przedstawiony został plan pracy  Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie na bieżący rok oraz dotychczasowe działania, które były podejmowane w ramach programu. Dużym zainteresowaniem zgromadzonych cieszyły się multimedialne prezentacje poszczególnych placówek pokazujące różnego rodzaju inicjatywy podejmowane w ramach realizacji programu. Podczas konferencji podjęty został także temat związany ze zmianami procedur  uzyskiwania certyfikatów Sieci Szkół Promujących Zdrowie.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.