Previous
Next
Previous
Next

Pomoc przy wypełnianiu wniosków obszarowych

Wzorem lat ubiegłych w Gminie Dębica utworzony został punkt konsultacyjny, w którym można uzyskać bezpłatną pomoc przy wypełnianiu wniosków obszarowych na 2015 rok. Punkt działa przy Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy, ul. Stefana  Batorego 13, pokój 23 (II piętro) w godzinach od 9:00-14:00, w dniach od 23 marca do 15 maja 2015 r.
Pomoc udzielana będzie wyłącznie mieszkańcom Gminy Dębica.
 
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.