Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk: Nie zamierzam kandydować w wyborach do Parlamentu. Jarosław Śliwa: Nikt mi nie składał takiej propozycji.

IMG_8824Podczas ostatniej konferencji prasowej obaj sprawujący władzę w Dębicy burmistrzowie Mariusz Szewczyk oraz jego zastępca zostali zapytani czy zamierzają kandydować w jesiennych wyborach do parlamentu. – Społeczeństwo dało nam mandat zaufania tak że mam co tutaj robić na terenie miasta Dębicy – odpowiedział Mariusz Szewczyk z czego można wywnioskować, że raczej nie zamierza ubiegać się o mandat posła lub senatora. Jarosław Śliwa odpowiadając na to pytanie powiedział „Ja na razie nie mam żadnej propozycji i nie rozważam takiego modelu na dzień dzisiejszy”.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.