„Nie” dla hańbienia pamięci zmarłych w Dębicy

nieNa FB pojawił się nowy profil pod nazwą „Nie dla hańbienia pamięci zmarłych w Dębicy”. Można mieć różne poglądy na różne sprawy, ale w polskiej kulturze zawsze szacunkiem i czcią otaczano pamięć zmarłych. Nawet polegli wrogowie mają na naszej ziemi swoje miejsce wiecznego spoczynku, które otaczane jest czcią i opieką. Śmierć poległych w służbie Ojczyzny jest święta. Ale nie w Dębicy. Sprzeciwiamy się temu. Dołącz do nas jeśli myślisz podobnie – piszą administratorzy profilu.
Można go obejrzeć pod tym linkiem
https://www.facebook.com/pages/Nie-dla-ha%C5%84bienia-pami%C4%99ci-zmar%C5%82ych-w-D%C4%99bicy/1497746873779274

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.