Previous
Next
Previous
Next

Setne urodziny dwóch Pań

Dwie mieszkanki gminy Pilzna mają przepis na długowieczność. W ostatnim czasie, Stefania Grabowska z Brzeźnicy oraz mieszkająca w Łękach Górnych Zofia Boruch świętowały 100. urodziny. W czym tkwi sekret? W odpowiednich genach, gdyż członkowie rodzin obu Pań również przeżyli więcej lat niż przeciętni ludzie.
Pani Stefania Grabowska przebywa obecnie w Domu Pomocy Społecznej w Parkoszu. Ma 77-letniego syna, jej córka oraz mąż już nie żyją.
Druga solenizantka, czyli Zofia Boruch jest wdową, ma 4 dzieci. Pani Zofia doczekała się 10 wnuków. Pomimo 100 lat, Pani Zofia cieszy się dobrym wzrokiem, czyta wiele książek oraz czasopism.
Stulatki otrzymały życzenia od najbliższych oraz: Krzysztofa Krawca – wiceburmistrza Pilzna, Doroty Ciupak – zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Andrzeja Reguły – Starosty Powiatu Dębickiego oraz Pawła Jakubusa – kierownika placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dębicy.

 
 
 
 
 
 
źródło: Urząd Gminy  w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.