Previous
Next
Previous
Next

Odpowie za napad na kobietę

Na wniosek Policji prokurator zastosował policyjny dozór wobec 42-letniego mieszkańca Stasiówki. Mężczyzna zaatakował kobietę idącą ulicą Rzeszowską w Dębicy chcąc ją okraść. Został ujęty przez świadków zajścia.
Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godz. 21.15 na ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. Idącą ulicą kobietę niespodziewanie zaatakował meżczyzna. Dusząc 25-letnią mieszkankę powiatu dębickiego, przewrócił ją na chodnik. Napastnik siłą próbował zabrać kobiecie torebkę oraz telefon komórkowy. Mieszkanka Dębicy nie pozwoliła odebrać swojej własności.
Świadkowie zdarzenia spłoszyli napastnika, który zaczął uciekać, lecz po chwili został ujęty. Zatrzymanym mężczyzną okazał się 42-letni mieszkaniec Stasiówki. Prokurator Rejonowy w Dębicy zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny dozór policyjny.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.