Previous
Next
Previous
Next

Memoriał Smoleński został oczyszczony z farby

IMG_8809Wczoraj został oczyszczony z farby Memoriał Smoleński. Przez kilka ostatnich tygodni zbezczeszczony pomnik stał okryty biało czerwoną flagą. W ciągu ostatnich miesięcy Memoriał był dwukrotnie oblewany żółtą farbą.
Po pierwszym oblaniu bardzo szybko doprowadzono pomnik i jego otoczenie do porządku. Mimo opublikowania nagrań z kamer monitoringu z przebiegiem całego zajścia nie udało się złapać sprawcy. Drugi raz  Memoriał oblano farbą w środę popielcową. Wkrótce pomnik nieznane osoby okryły flagą narodową i tak stan rzeczy miał miejsce przez kilka tygodni. Wczoraj pomnik i tabliczki z nazwiskami ofiar Katastrofy Smoleńskiej zostały ponownie oczyszczone z farby.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.