Previous
Next

Dyrektor dębickiej szkoły nie dał się „wkręcić” dziennikarzom RMF

Dziś do dyrektora Szkoły Podstawowej w Dębicy zadzwonili dziennikarze radia RMF podając się za pracowników biura prezydenta Bronisława Komorowskiego.  Pytali dyrektora Grzegorza Nowackiego czy nie da się zorganizować spotkania dzieci z prezydentem – tak koło godziny 16.00.
– Ale o 16 nie ma już dzieci w szkole – odpowiadał dyrektor.
– Ale czy nie można tego zrobić aby dzieci pojawiły się w szkole i pozostały tak do 20? – naciskali podający się za pracowników biura prezydenta dziennikarze.
– Coś za bardzo macie radiowe głosy, mam wrażenie, że to jakaś wielka ściema – odpowiedział Grzegorz Nowacki.
Przyparci do muru dziennikarze przyznali się kim są.
-Nigdy nie udało mi się dodzwonić do RMF, a tu proszę radio samo zadzwoniło do mnie – mówił uradowany dyrektor.
Brawo dla Grzegorza Nowackiegio! W Dębicy nie udała się prowokacja, ale nie jest wykluczone, że do innych instytucji zadzwonią dziś „pracownicy biura prezydenta” prosząc o zorganizowanie spotkania z głową państwa.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.