Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na ul. Kolejowej – oficjalna wersja Policji

IMG_9202Policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku na ulicy Kolejowej w Dębicy. Kierująca fordem ka uderzyła w budynek. W szpitalu zmarł pasażer forda, 68-letni mieszkaniec Latoszyna.
Do zdarzenia doszło dziś po godz. 11 na ulicy Kolejowej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem ka wyjeżdżając z parkingu przyległego do galerii handlowej, przejechała całą szerokość jezdni, a następnie uderzyła w budynek Urzędu Skarbowego. Do szpitala przewieziono kierującą fordem 64-letnią kobietę oraz jej pasażera, 68-letniego mężczyznę.
Po kilkudziesięciu minutach od wypadku, pasażer forda zmarł w szpitalu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy oraz pojazd celem szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca samochodem była trzeźwa.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.