Previous
Next
Previous
Next

Samochodem uderzyła w „skarbówkę”

IMG_9202Nie wiadomo co było przyczyną wypadku, który wydarzył się dziś w Dębicy. Kierująca  Fordem Ka, około 60 – letnia kobieta, wyjeżdżając z parkingu przejechała ulicę i uderzyła w budynek dębickiego Urzędu Skarbowego.  Kierująca autem  i jej pasażer wyszli z auta o własnych siłach – mówi bryg. Jacek Pawłowski z Komendy Powiatowej PSP w Dębicy. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Uszkodzeniu uległa elewacja Urzędu oraz przód samochodu. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniający przyczyny zdarzenia.
 
 
 
wypadek-

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.