Previous
Next

Prezydent Komorowski odwiedził powiat dębicki

IMG_9131

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedził Dębicę oraz Gminę Dębica dnia 13 marca 2015 r.
Wizyta w Dębicy rozpoczęła się o godzinie 14:40 spotkaniem z lokalną społecznością oraz samorządowcami. W Urzędzie Miejskim głowę Państwa powitali przedstawiciele Miasta, Gminy Dębica oraz Powiatu: Burmistrz Mariusz Szewczyk, Wójt Stanisław Rokosz oraz Wicestarosta Mateusz Pasek. Kolejno przejechał on do Firmy Darco i do miejscowości Paszczyna w Gminie Dębica, gdzie złożył w hołdzie pomordowanym podczas II wojny światowej kwiaty pod pomnikiem na Górze Śmierci oraz wysłuchał historii tego miejsca zwiedzając Ekspozycję Historyczno-Dydaktyczną. Tam również złożył znicz ku pamięci więźniów obozu.
źródło. UG Dębica

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.