Previous
Next
Previous
Next

TRADYCJE WIELKANOCNE W GMINIE DĘBICA

Wójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Zespół Szkół w Pustkowie oraz Rada Sołecka Pustków serdecznie zapraszają na wydarzenie pod nazwą „Tradycje Wielkanocne w Gminie Dębica”, które odbędzie się w Zespole Szkół w Pustkowie 15 marca 2015 r., o godz. 13.00 na sali gimnastycznej.
W ramach imprezy Paniez Kół Gospodyń Wiejskich zaprezentują świąteczne potrawy wzbogacającetradycje Świąt oryginalnym smakiem,nieznanymw innych zakątkach Polski, a uczniowie zZespołów Szkół z terenu Gminy Dębica zaprezentują bogactwotradycyjnych ozdób wielkanocnych wykonanych różnymi metodamii technikami.
Dla najmłodszych Organizatorzy przygotowali Świąteczne Quizy ze słodkimi nagrodami!
 
 
 
 
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.