Previous
Next
Previous
Next

Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza

28 lutego 2015 roku na hali sportowej KS Wisłoka przy ulicy Ignacego Lisa odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka. To pierwsza tego typu impreza, która odbyła się w Dębicy.

 W rozgrywkach Soho Body Spirit Cup wzięło udział 10 drużyn. Gospodarzami była dębicka drużyna DAP Girls Dębica. Pozostałe drużyny, których rywalizację o pierwsze miejsce można było zobaczyć to: Borowianka Kraków, Prądniczka Kraków, AZS UJ Kraków, Sokół Kolbuszowa, Centrum Staszów, Wanda Kraków, Tarnovia Tarnów, Starówka Nowy Sącz oraz Humenne Słowacja.

Rozgrywki piłkarskie kobiet odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica.

To pierwszy taki turniej, który zorganizowany został w Dębicy. Mam nadzieję, że wydarzenie to okaże się sukcesem i w przyszłych latach będzie cyklicznie organizowane w naszym mieście” – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

W czasie przerw między kolejnymi meczami czas umilały specjalnie na tę okazję przygotowane pokazy zajęć fitness klubu SOHO Body Spirit w Dębicy. Wśród widzów zostały rozlosowane także miesięczne karty członkowstwa SOHO FUN.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.