Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Turniej „Tato podaj, mamo strzelaj”

14 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się już po raz IX Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem –„Tato podaj mamo strzelaj Family Cup 2015”. W turnieju wzięło udział ponad 200 uczestników.
Licznie przybyłych zawodników i kibiców przywitali: burmistrz miasta Dębicy Mariusz Szewczyk, dyrektor SP 9 Jan Rachwał oraz prezes firmy VENTOR Janusz Urbanik .
Do zawodów przystąpiło ponad 100 dwuosobowych zespołów w składzie: rodzic i dziecko. Zespoły rywalizowały w odpowiednich grupach wiekowych w kategorii dziewcząt i chłopców.
„Priorytetem wcale nie było wygranie meczu, ale zdobycie w sumie jak największej ilości bramek. A o gole nie było tak łatwo. Liczyły się bowiem jedynie bramki zdobyte tylko przez młodych adeptów piłki nożnej. Siłą rzeczy, starsi zawodnicy grali przede wszystkim na pozycji pomocy i jak oka w głowie, z niemałym poświęceniem strzegli bramek. Mieli też okazję popisać się wspaniałymi dryblingami czy też skutecznością w odbiorze piłki przeciwnikowi” – mówi Andrzej Nylec, współorganizator turnieju i radny Rady Miejskiej w Dębicy.
Młodzi zawodnicy mogli podziwiać umiejętności swoich rodziców, ich sprawność i zwinność. Sami zaś pokazali się jako wspaniali napastnicy. Mimo, że czasem ze skutecznością oddanych strzałów bywało różnie, to padło mnóstwo goli. Tradycyjnie wśród rodziców rozegrano konkurs strzałów do pustej bramki. Wszyscy świetnie się bawili spędzając aktywnie sobotnie przedpołudnie w gronie rodziny i przyjaciół.
Wyniki konkursu rzutów karnych przedstawiają się następująco:
Konkurs rzutów karnych – Mamo strzelaj:
1. Woźny Justyna
2. Chmura Aleksandra
3. Pociask Marta
Konkurs rzutów karnych –Tato strzelaj:
1. Król Waldemar
2.Iwański Bogdan
3. Sojka Jan
A oto wyniki końcowe IX Halowego Rodzinnego Turnieju Piłki Nożnej
„Tato podaj, mamo strzelaj 2015”.
Dziewczynki rocznik 2008
1.Maźnicza Martyna
2.Prokop Julia
3.Panek Zuzanna
Dziewczynki rocznik 2005
1.Dudziak Ada
2.Bieszczad Izabela
3.Ostułska Lilianna
4.Świstak Gabriela
Dziewczynki rocznik 2002/2004
1.Przybyłowska Maja
2.Wrona Alicja
3.Loda Emilia
Chłopcy rocznik 2006
1.Tuszyński Kacper
2.Piotrowski Paweł
3.Sroczyński Jakub
Chłopcy rocznik 2007
1.Baniak Oliwer
2.Zajchowski Karol
3.Bonarek Antoni
Chłopcy rocznik 2002
1.Dudziak Jakub
2.Kulig Jakub
3.Mazurkiewicz Przemysław
Grupa rocznik 2005
1.Szymon Wąsik
2.Iwański Karol
3.Baniak Oskar
Chłopcy rocznik 2003/2004
1.Maniecki Krystian
2.Buszek Rafał
3.Potyrała Kamil
W trakcie turnieju rozegrano również pierwszy rodzinny turniej w piłkarzyki, którego zwycięzcami zostali:
1 Jakub Marcin Dudziak
2 Bartłomiej Marcin Cieślak
3 Tomasz Alicja Wrona
Jan Gerwazy Kolbusz
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali koszulki z logiem turnieju, samozaciskowe opaski odblaskowe ufundowane przez głównego sponsora – firmę VENTOR, jak również skorzystali z gorącego posiłku przygotowanego przez organizatorów. Na zwycięzców czekały zaś nagrody i medale.
„Dyrekcja szkoły, zarząd UKS OLIMP w imieniu wszystkich uczestników serdecznie dziękują za okazaną pomoc i wsparcie Urzędowi Miejskiemu w Dębicy, Januszowi Urbanikowi – prezesowi firmy Ventor, Janowi Sojce – właścicielowi Biura Turystycznego Anturja, Jackowi Marciowi – przedstawicielowi handlowemu Grupy Maspex Wadowice, właścicielce gabinetu stomatologicznego Ewie Janeczko oraz v-ce prezesowi PZPN w Rzeszowie Wiesławowi Ladzie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i oczywiście zapraszamy na kolejne piłkarskie turnieje rodzinne” – powiedział podsumowując tegoroczną edycję turnieju Andrzej Nylec.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.