Previous
Next

Jarmark Wielkanocny w Dębicy

28 marca (sobota) na dębickim Rynku odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Zainauguruje on III sezon Jarmarków Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy.
Do połowy marca swój udział w Jarmarku Wielkanocnym zadeklarowało już ponad 40 wystawców z całej Polski. Podczas Jarmarku dębiczanie będą mieli okazję nabycia świątecznych ozdób oraz produktów spożywczych.
„Do Dębicy na Jarmark Wielkanocny przyjadą wystawcy oferujący m.in. ozdoby świąteczne, zabawki drewniane, koszyki, ręcznie robione kartki świąteczne, stroiki czy figurki z masy solnej” – mówi Magdalena Radzik zajmująca się organizacją jarmarku ze strony Urzędu Miejskiego w Dębicy.
Na stoiskach dębiczanie będą mogli także nabyć produkty spożywcze: chleb z domowego wypieku, miody, przyprawy oraz wyroby cukiernicze które zaoferuje m.in. dębicka cukiernia „Maestro” wśród których znajda się baby wielkanocne, mazurki i inne świąteczne specjały.
Kontakt w sprawie rezerwacji miejsc tel.: (14) 68 38 116 lub (14) 68 38 218, lub e-mail ludmila.pilch@umdebica.pl oraz magdalena.radzik@umdebica.pl
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.