Uczniowski Klub Hokejowy Dębica zaprasza do zapisów

Uczniowski Klub Hokejowy Dębica wraz z Dyrekcją Szkół Podstawowych nr 5 i 11 oraz Gimnazjum Miejskiego nr 3 w Dębicy zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapisania dzieci do klas sportowych o profilu hokej na lodzie.
W roku szkolnym 2015/2016 powstaną następujące oddziały  :
Szkoła Podstawowa nr 5  klasy : 1 i 4
Szkoła Podstawowa nr 11 klasa 1
Gimnazjum Miejskie nr 3 klasa 1.
ulotka nabór do szkółZapewniamy :
– wykwalifikowaną kadrę nauczycielsko-instruktorską.
– kompletny sprzęt ochronny dla każdego ucznia.
– możliwość rozwoju sportowego z zachowaniem ciągłości w trakcie
edukacji szkolnej.
– rozgrywki ligowe i turnieje w okręgu podkarpacko-małopolskim.
DOŁĄCZ DO NAS !!!! ZOSTAŃ HOKEISTĄ !!!!
KONTAKT :
email : klub@hokejdebica.pl
tel: 794 200 295
ZAPRASZAMY !!!!!!!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.